“Snagu crpimo iz jedinstva naših članova i simpatizera”

Na sinoćnjem skupu u naselju Brečići u Glavini Donjoj imotski HDZ još je jednom pokazao jedinstvo svih članova i simpatizera. Kandidat za gradonačelnika Ivan Budalić u prijateljskoj je atmosferi s prisutnima prokomentirao glavne smjernice izbornoga programa te ih pozvao na predstavljanje cjelokupnoga programa sutra u 18 sati u Pučko otvoreno učilište u Imotskom. “Drago mi je da snagu možemo crpiti iz jedinstva naših članova i simpatizera. S terena stižu pozitivne informacije o smjernicama našega programa, a bilježimo želje i potrebe naših sugrađana kako bismo u četverogodišnjem mandatu mogli napraviti što više za naš grad i njegove stanovnike”, kazao je kandidat za gradonačelnika Ivan Budalić.

Vijesti

Odluka o privremenoj odgodi održavanja izbora u zajednicama HDZ-a

Na temelju dlanka 97. stavak 1. i stavak 3. statuta Hrvatske demokatske zajednice (,,Narodne novine” broj: 54118) u vezi s dlankom 37a. stavak 3. alineja e) Statuta Hrvatske demokatske zajednice od 29. travnja 2000. godine s izmjenama i dopunama, Nacionalno vijece Hrvatsk demokatske zajednice na sjednici odrzanoj 30. studenoga 2020. godine, donijelo je Odluka o […]

Više
Vijesti

Rješenje o imenovanju povjerenstva za provedbu izbora unutar Zajednice žena HDZ-a „Katarina Zrinski“ Imotski

Radi provedbe izbora u  Zajednica žena HDZ-a“Katarina Zrinski“Imotski koji će se održati 06.prosinca 2020.godine

Više
Vijesti

Poziv za sudjelovanje na izborima za predsjednicu i članice gradske organizacije Zajednice žena HDZ-a „Katarina Zrinski“Imotski

Na temelju odluke  predsjedništva Zajednice žena održane  12.studenog 2020.godine o  održavanju,načinu i rokovima unutarstranačkih izbora u Zajednici žena upućujem Poziv za sudjelovanje na izborima za predsjednicu i članice gradske organizacije Zajednice žena HDZ-a „Katarina Zrinski“Imotski i članice(izaslanice) na izbornu skupštinu županijske organizacije Zajednice žena HDZ-a“Katarina Zrinski“ Splitsko-dalmatinske županije s naputkom za kandidiranje

Više