Budalić se u Splitu susreo s Plenkovićem

Na predstavljanju HDZ-ovih kandidata općine, gradove i Splitsko-dalmatinsku županiju u Splitu HDZ-ov kandidat za gradonačelnika Imotskoga Ivan Budalić u prijateljskom susretu upoznao je predsjednika Vlade i HDZ-a Andreja Plenkovića s tijekom kampanje u Imotskom. Plenković je izrazio zadovoljstvo razvojem situacije u Imotskom. “Zadovoljan sam današnjim susretom, kako s premijerom i predsjednikom stranke, tako i s ostalim kandidatima iz gradova i općina naše županije. Ima puno prostora za suradnju sa susjednim gradovima i općinama, a Imotski ćemo, kroz tu suradnju, nametnuti kao središte Dalmatinske zagore”, izjavio je Ivan Budalić te dodao kako se jučer predstavljeni program za Imotski podudara s planovima HDZ-ove Vlade i da će, kad HDZ i on pobijede na izborima u Imotskom, naš grad imati otvorena vrata u Vladi kroz koja će ulaziti s konkretnim projektima i rješenjima. Premijer je poručio da u Splitsko-dalmatinskoj županiji očekuje još bolju turističku sezonu, ali i iskorake u još boljoj prometnoj povezanosti. “Moramo voditi računa da su lokalni izbori bliski vašim ljudima, susjedima i vašim sugrađanima, ali su u biti dio širega programa i vrijednosti za koje se zalaže Hrvatska demokratska zajednica. Zato očekujem od svih vas da to jasno artikulirate, da ljudima predstavite rješenja za otvorene probleme i pitanja kojih ima jako puno”, kazao je Plenković u obraćanju kandidatima.

 

Vijesti

Odluka o privremenoj odgodi održavanja izbora u zajednicama HDZ-a

Na temelju dlanka 97. stavak 1. i stavak 3. statuta Hrvatske demokatske zajednice (,,Narodne novine” broj: 54118) u vezi s dlankom 37a. stavak 3. alineja e) Statuta Hrvatske demokatske zajednice od 29. travnja 2000. godine s izmjenama i dopunama, Nacionalno vijece Hrvatsk demokatske zajednice na sjednici odrzanoj 30. studenoga 2020. godine, donijelo je Odluka o […]

Više
Vijesti

Rješenje o imenovanju povjerenstva za provedbu izbora unutar Zajednice žena HDZ-a „Katarina Zrinski“ Imotski

Radi provedbe izbora u  Zajednica žena HDZ-a“Katarina Zrinski“Imotski koji će se održati 06.prosinca 2020.godine

Više
Vijesti

Poziv za sudjelovanje na izborima za predsjednicu i članice gradske organizacije Zajednice žena HDZ-a „Katarina Zrinski“Imotski

Na temelju odluke  predsjedništva Zajednice žena održane  12.studenog 2020.godine o  održavanju,načinu i rokovima unutarstranačkih izbora u Zajednici žena upućujem Poziv za sudjelovanje na izborima za predsjednicu i članice gradske organizacije Zajednice žena HDZ-a „Katarina Zrinski“Imotski i članice(izaslanice) na izbornu skupštinu županijske organizacije Zajednice žena HDZ-a“Katarina Zrinski“ Splitsko-dalmatinske županije s naputkom za kandidiranje

Više